Blog

 

A je to - první Skifactory.cz podzimní kemp je za námi! Vzpomínám a usmívám se - nemůžu se rozhodnout, co se mi líbilo nejvíc! Počasí bez chyby (sněžení přeci k horám patří😉 ), super parta lyžařů, perfektní sněhové podmínky, co víc si přát? Ale pěkně po pořádku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

A je to! Hotovo! Zimní japonské dobrodružství 2015/2016 ve středisku Niseku je za mnou. Přijde mi to jako včera, co jsem vylezl do ospalé příletové haly na lětišti Chitose, kousek od Sappora. A hele, já jsem tu znovu..Po třech a půl měsících úžasného prašanového dobrodružství. Uteklo to tak strašně rychle, že si říkám, že to není snad ani...

Jsem o rok starší, zkušenější, moudřejší ale snad ještě více nadšenější do mé současné práce. Před rokem jsem byl v lyžařském resortu Cardrona instruktorským nováčkem. Ale už při mém loňském odletu na začátku září jsem jistojistě věděl, že se na Cardronu vrátím.