Skiing: turn right & turn left, repeat as necessary

Aktivity a akce, aneb co spolu můžeme zažít ...

Lyžařské kempy

 • Podzimní a jarní lyžařské kempy v ČR nebo na některém z rakouských ledovců jsou ideální volbou jak otevřít a zahájit lyžařskou sezonu nebo jak naopak otestovat dovednosti při jejím závěru. Podzimní kempy jsou zpravidla zaměřeny na rozlyžování před sezonou, s důrazem na osvěžení správných pohybových principů a návyků. Zaměřujeme se na individuální lyžařské potřeby účastníků kempu a v rámci těchto ledovcových mikrocyklů posouváme naše lyžování o pořádný kousek dál. Jarní kemp pojímáme jako intenzivní lyžařská soustředění s možností brankového tréninku obřího slalomu nebo naopak jako pohodové až dovolenkové výlety s nádechem jara.

PODZIMNÍ Skifactory.cz CAMP 

(ALPINE & TELEMARK camp)

termín A) 21. - 24. října 2021, Rakousko

termín B) 18. - 21. listopadu 2021, Rakousko

 • 3 dny lyžování a koučinku (alpine nebo telemark), příjezd ve čtvrtek večer, odjezd v neděli po lyžování
 • špičkový lektor, vysoce kvalifikovaní instruktoři, video analýzy, fotograf, soukromý kuchař 
  • "dětský program" : 9.900 Kč (+ skipas)
  • ubytování 3 noci, polopenze (čtvrtek večeře - neděle snídaně - máme svého kuchaře), 3denní koučink + video + fotky, večerní program pro děti, doprava z Prahy naší dodávkou ( + 1.500 Kč)
  • "program pro dospělé" : 10.900 Kč (+ skipas)
  • ubytování 3 noci, polopenze (čtvrtek večeře - neděle snídaně - máme svého kuchaře), 3denní lyžařský koučink + video + fotky,  doprava z Prahy naší dodávkou ( + 1.500 Kč)

Přihláška či dotaz na kemp:


Individuální/skupinový koučink

Jedinečnost spočívá ve stoprocentním nastavení podmínek a potřeb, přesně na míru každého lyžaře. Od úplných začátků a prvních krůčků na sněhu, kde se budeme teprve učit poznávat krásy lyží a lyžování až po expertní dovednosti, jako třeba jízda v boulích, volný terén, sportovní rychlou jízdu po hraně nebo třeba brankový trénink obřího slalomu. Jednoduše řečeno, vše na co budete mít na lyžích chuť, to se Vám pokusím naservírovat. Vše záleží na Vašem přání a na domluvě. V ČR mám částečné zázemí v Krušných horách, ale rád s Vámi vyrazím kamkoliv po českých horách. Do zahraničí jezdím nejraději do Rakouska, protože je to relativně blízko, ale opět záleží na Vás, kam se chcete podívat nebo kde je Váš oblíbený resort. A co víc, moc rád Vás na hory i dovezu, ať máte dost energie na samotné oblouky.

 • Velmi rád se budu věnovat konkrétním potřebám budoucích kandidátů licencí APUL. V rámci individuálního koučinku Vás připravím na obsah kurzů licencí  D, C, B, A nebo na opravné zkoušky. 
 • říjen 2021 - duben 2022: ČR a Rakousko

Testování a prodej lyží LUSTI, BLIZZARD, SPORTEN

V naší test sadě jsou ty nejpopulárnější modely těchto značek. Většinou se jedná a velmi sportovní modely, od lyží na obří slalom a slalom, sportovní modely na sjezdovku až po all mountain lyže a lyže s dámskou charakteristikou. Máte několik možností, jak lyže vyzkoušet. Pokud pojedeme společně lyžovat, lyže si vyzkoušíte zdarma. Pokud budete chtít lyže půjčit na svůj výlet, není to vůbec žádný problém. V případě zájmu o zakoupení lyží Vám samozřejmě poradíme i s výběrem vázání a vše připravíme (montáž, voskování). Pak už jen stačí lyže hodit na sníh a vyrazit dolů z kopce.