Skiing: turn right & turn left, repeat as necessary

Aktivity a akce, aneb co spolu můžeme zažít ...

Lyžařské kempy

 • Podzimní a jarní lyžařské kempy v ČR nebo na některém z rakouských ledovců jsou ideální volbou jak otevřít a zahájit lyžařskou sezonu nebo jak naopak otestovat dovednosti při jejím závěru. Podzimní kempy jsou zpravidla zaměřeny na rozlyžování před sezonou, s důrazem na osvěžení správných pohybových principů a návyků. Zaměřujeme se na individuální lyžařské potřeby účastníků kempu a v rámci těchto ledovcových mikrocyklů posouváme naše lyžování o pořádný kousek dál. Jarní kemp pojímáme jako intenzivní lyžařská soustředění s možností brankového tréninku obřího slalomu nebo naopak jako pohodové až dovolenkové výlety s nádechem jara.

PODZIMNÍ Skifactory.cz CAMP 

(ALPINE & TELEMARK camp)

21. - 24. října 2021, Rakousko

 • 3 dny lyžování a koučinku (alpine nebo telemark), příjezd ve čtvrtek večer, odjezd v neděli po lyžování
 • špičkový lektor, vysoce kvalifikovaní instruktoři, video analýzy, fotograf, soukromý kuchař 
  • "dětský program" : 9.900 Kč (+ skipas)
  • ubytování 3 noci, polopenze (čtvrtek večeře - neděle snídaně - máme svého kuchaře), 3denní koučink + video + fotky, večerní program pro děti, doprava z Prahy naší dodávkou ( + 1.500 Kč)
  • "program pro dospělé" : 10.900 Kč (+ skipas)
  • ubytování 3 noci, polopenze (čtvrtek večeře - neděle snídaně - máme svého kuchaře), 3denní lyžařský koučink + video + fotky,  doprava z Prahy naší dodávkou ( + 1.500 Kč)

Přihláška či dotaz na kemp:

SNOWCAMPS.cz camp 

listopad 2021, Rakousko, Sölden

Čtyřdenní kemp v rakouském Söldenu je zaměřen na zdokonalení vaší lyžařské techniky. Lyžovat budete v malých skupinách s top instruktory z našeho týmu, kteří vám představí současné trendy a v případě dobrých sněhových podmínek vás zasvětí i do základů freeridingu. Na tomto kempu máte i jedinečnou možnost vyzkoušet jízdu v obřím slalomu, který pro vás hned druhý den postavíme na mírné trati. Součástí kempu je i natáčení a video analýza vašich jízd.

Program:

1. den - příjezd, ubytování, zahájení kempu

2. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování

3. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, trénink obřího slalomu, video analýza 

4. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, odjezd v odpoledních hodinách

cca 9 000,-

Obsahuje tři dny lyžování s top instruktory z týmu Snowcamps.cz, video analýzy vašeho lyžování. V ceně není zahrnuta doprava, ubytování, strava, permanentka. Ubytování zajišťujeme v apartmánech s kuchyní, cca 35-40 euro/osoba/noc. Minimální počet účastníků jsou 4. Maximální počet účastníků v jedné skupině je 7.


Individuální/skupinový koučink

Jedinečnost spočívá ve stoprocentním nastavení podmínek a potřeb, přesně na míru každého lyžaře. Od úplných začátků a prvních krůčků na sněhu, kde se budeme teprve učit poznávat krásy lyží a lyžování až po expertní dovednosti, jako třeba jízda v boulích, volný terén, sportovní rychlou jízdu po hraně nebo třeba brankový trénink obřího slalomu. Jednoduše řečeno, vše na co budete mít na lyžích chuť, to se Vám pokusím naservírovat. Vše záleží na Vašem přání a na domluvě. V ČR mám částečné zázemí v Krušných horách, ale rád s Vámi vyrazím kamkoliv po českých horách. Do zahraničí jezdím nejraději do Rakouska, protože je to relativně blízko, ale opět záleží na Vás, kam se chcete podívat nebo kde je Váš oblíbený resort. A co víc, moc rád Vás na hory i dovezu, ať máte dost energie na samotné oblouky.

 • Velmi rád se budu věnovat konkrétním potřebám budoucích kandidátů licencí APUL. V rámci individuálního koučinku Vás připravím na obsah kurzů licencí  D, C, B, A nebo na opravné zkoušky. 
 • říjen 2021 - duben 2022: ČR a Rakousko

Testování a prodej lyží LUSTI, BLIZZARD, SPORTEN

V naší test sadě jsou ty nejpopulárnější modely těchto značek. Většinou se jedná a velmi sportovní modely, od lyží na obří slalom a slalom, sportovní modely na sjezdovku až po all mountain lyže a lyže s dámskou charakteristikou. Máte několik možností, jak lyže vyzkoušet. Pokud pojedeme společně lyžovat, lyže si vyzkoušíte zdarma. Pokud budete chtít lyže půjčit na svůj výlet, není to vůbec žádný problém. V případě zájmu o zakoupení lyží Vám samozřejmě poradíme i s výběrem vázání a vše připravíme (montáž, voskování). Pak už jen stačí lyže hodit na sníh a vyrazit dolů z kopce.